неділя, 4 вересня 2022 р.

Як навчати під час війни? Поради батькам та вчителям

Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги дітей.

Жодних негативних оцінок, обліку відвідування, об’ємних домашніх завдань тощо – навчання повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями.

Зараз не час фокусуватись на вивченні нового матеріалу. Заняття мають бути орієнтованими на повторювання – це буде ефективніше.

Варто уникати негативних оцінок та великих за обсягом домашніх завдань. Натомість слід створювати для учнів ситуації успіху, позитивну мотивацію, хвалити їх

  Ставтеся з розумінням до дитячої розсіяності, неуважності та інертності під час онлайн уроків. 

  📱Не забувайте про загальні правила дистанційного навчання та гігієну користування гаджетами.   В умовах інформаційної війни педагогам важливо розвивати в учнів критичне мислення та     разом вчитися перевіряти інформацію, розпізнавати фейки, маніпуляції, аналізувати різні точки   зору. 

 💛Вчителі мають підбадьорювати дітей, а не залякувати негативом під час уроків. А відволікатися варто лише на підтримку та турботу, а не на актуальні новини.

  ☝Навчання у такий складний час – це новий виклик для педагогів, але знайте, що безумовна любов до дітей та підтримка допоможе стабілізувати психологічний стан дитини. 

  💗Говоріть із дітьми про емоції та почуття. Приділяйте час розвитку емоційного інтелекту.

 ❕❗Пам’ятайте, якщо ви зауважили, що ваш учень надто тривожний, плаксивий або агресивний, одразу зверніться до психолога школи для подальшої психологічної підтримки дитини.






Немає коментарів:

Дописати коментар