Сторінки
- Головна сторінка
- Про мене
- Професійне зростання
- Нормативна база
- Психологічний інструментарій
- Бібліотека
- Кейс фахових програм
- Психологічні статті
- Скарбничка занять
- Робота з обдарованими дітьми
- Діти з ООП
- Буклети
- Робота з дітьми
- Бланки для роботи
- Мотивація
- Корекційна робота
- Фотогалерея
- Відеоролики
- Психологічні притчі
середа, 20 листопада 2024 р.
неділя, 17 листопада 2024 р.
Перевір свої відносини на аб'юз
У наш час все частіше можна почути слово «аб'юз», «аб'юзер», що означає людину, яка практикує такий психологічний прийом.
Аб'юз в перекладі означає «насильство», «образа» і «жорстоке поводження», а людина, яку називають аб'юзером, піддає інших насильству - ображає, принижує, шантажує або примушує їх до чогось проти їхньої волі.
❗ЗАПАМ'ЯТАЙ❗Аб’юз – це форма психологічного насильства. Людина-аб’юзер не б’є фізично, а тисне шляхом маніпуляцій, ігор, психологічного тиску і різних хитрощів. Аб’юз у стосунках - це ситуація, коли один з партнерів використовує психологічний, емоційний чи фізичний тиск, щоб контролювати іншу людину.
Ознаки аб’юзу можуть включати постійне приниження, маніпуляції, обмеження свободи, залякування чи навіть насильство. Такі стосунки часто руйнують самооцінку, позбавляють впевненості та створюють почуття ізоляції.
❗❕Розпізнання аб’юзу допомагає захистити себе та пам’ятати, що здорові стосунки базуються на взаємній повазі та підтримці.
пʼятниця, 15 листопада 2024 р.
Поради підліткам: як організувати своє робоче місце
👻 Позбудься зайвого. Подумай: чи потрібні тобі на столі книги, які ти зараз не читаєш, або порожні чашки, які лише заважають? Залишай тільки те, що дійсно допомагає в навчанні. Усе інше — відправляй у шафу.
🫴🏻 Тримай всі потрібні речі на відстані руки. Тоді, коли тобі раптом знадобиться ручка чи підручник, не доведеться довго їх шукати — все буде поруч, готове до дії!
🧠 Пиши свої завдання на кольорових стикерах та клей перед очима. Ти завжди будеш памʼятати, що потрібно зробити, і звільниш голову від зайвих думок.
четвер, 14 листопада 2024 р.
8 коротких анімацій про толерантність українською
Чим відрізняється булінг від конфлікту?
субота, 9 листопада 2024 р.
Опитувальник для батьків на наявність синдрому дефіциту уваги та гіперактивності у дитини
Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СПГУ) – один із найпоширеніших психоемоційних розладів серед дітей. Найчастіше захворювання виникає у віці до 4 років, але остаточно діагноз можна поставити у 8-10 років.
Основні ознаки синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю:
✅Надмірна рухова активність
✅Неуважність
✅Імпульсивність
✅Забудькуватість
✅Часті помилки та недбале виконання завдань
✅Важкість у навчанні
✅Балакучість
✅Порушення мислення та мовлення
✅Непослідовність думок
✅Знижена адаптація до соціального життя
✅Перепади настрою
✅Депресивні, тривожні, фобічні розлади.
❗❗❗Небезпека полягає в тому, що дані симптоми можуть зберігатися і в зрілому віці й мати негативний вплив на інтелектуальний, соціальний і професійний розвиток.
☝Опитувальник на наявність синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю допоможе оцінити поведінку вашої дитини та визначити наявність тих чи інших порушень у нормальному функціонуванні нервової системи. Це досить простий та інформативний метод.
Даючи відповіді, орієнтуйтеся на найбільш типову поведінку дитини за останні 6 місяців.
Зауважте, що результати тесту є лише одним із численних діагностичних критеріїв. Остаточно встановити проблему може лише лікар після спілкування з дитиною і батьками.
👉Опитувальник для батьків на наявність синдрому дефіциту уваги та гіперактивності у дитини