четвер, 21 травня 2020 р.

Чи готова ваша дитина до навчання в школі? ОНЛАЙН - тест для батьків першокласників



Питальник допоможе визначити психологічну готовність дитини до навчання в школі.
Психологи вважають, що вміти читати, рахувати й писати – недостатньо для ефективного навчання. Куди важливіше, щоб дитина дозріла психологічно, була готова змінити ігрову діяльність на навчальну.

неділя, 17 травня 2020 р.

Корисне дозвілля на карантині.

ZENTANGLE:покрокове малювання симетричного візерунка

Сьогодні, коли школи закриті на карантин, діти змушені цілими днями залишатися вдома. Але під час карантину батьки повинні тримати їх в ізоляції - заради їх же здоров'я. 
Як же розважити дитину в ситуації, коли ви не можете допомогти їй гуляти на вулиці і спілкуватися з друзями? 
Пропоную вашій увазі одне цікаве та корисне заняття-зентангл: корисне малювання для дітей та дорослих. Дана презентація - це покрокове малювання симетричного малюнку.

пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Дистанційна робота в умовах карантину


Індивідуальний план роботи під час карантину
на період з 18.05. 2020 по 29.05. 2020
 практичного психолога та  вчителя 3 класу
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Барабой
Голіченко Ольги Вікторівни 

середа, 13 травня 2020 р.

Консультація. Як уникнути конфлікту?


Що таке конфлікт?

Конфлікт - (від лат. сonflictus – зіткнення) - це зіткнення протилежно направлених цілей або способів їхнього досягнення, позицій, точок зору,  інтересів чи переконань.

Він може виникати як в свідомості однієї людини, так і між кількома особами чи групами осіб.

Це супроводжується спробами примусового нав'язування власної позиції і призводить до психологічної напруженості та протиборства.

Як дізнатися "Чи конфліктна Ви особистість" 

четвер, 7 травня 2020 р.

Поради батькам

7 психологічних тестів, які варто пройти кожному

У житті ми часто стаємо перед складним вибором або потрапляємо в круговорот проблем, в ході вирішення яких починаємо сумніватися в собі і своїх почуттях. Для таких випадків існують психологічні онлайн-тести, які допоможуть вам розібратися в собі або навіть вирішити життєву дилему 

середа, 6 травня 2020 р.

ОСОБИСТІ КОРДОНИ: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ТА ЯК ЇХ ВСТАНОВИТИ


На фоні популяризацїї теми психічного здоров’я люди стали все частіше замислюватись щодо особистих кордонів: де закінчується особистий комфорт і де починається посягання на твоє "я".

Дуже важливо усвідомити проблему відсутності кордонів - усвідомлення перший важливий крок до їхнього встановлення. Варто зазначити, що особистістісні кордони напряму пов’язані з нашими людськими правами, але вони ними не є.

Особисті кордони - це: матеріальні кордони, інтелектуальні особисті межі, емоційні, фізичні (моє тіло), психічні, сексуальні та духовні.