👉Розбуди свій мозок.
Більшість наших реакцій абсолютно автоматичні. Мозок одного разу прийняв запропоновану йому інформацію як базову та щодня «запускає» нас за алгоритмом рухів, інтелектуальних і емоційних реакцій.
Скажи, якою ногою ти щодня встаєш з ліжка? Однією і тією ж, правда? Не набридло? Спробуй зробити інакше.
Далі: звикли тримати трубку біля правого вуха? Тримайте біля лівого. «Перевдягни» годинник на праву руку. Зміни алгоритм початку робочого дня. Ти здивуєшся тому, як стрепенеться від подиву твій мозок! «Прокинувшись», він почне працювати ефективніше.
👉 Використовуй асоціації.
Щоразу, почувши чи побачивши якесь нове для себе визначення – вигадайте для них коротенький мультик, зв'язавши одиничне поняття значеннєвим рядом.
👉 Вчи напам'ять вірші або прозу.
Трохи стомлива, але дуже ефективна вправа! Так, треба попрацювати, але що ж вдіяти?! Заучуй лише те, що тобі подобається, щоб мозок не «збунтувався». Утішайся, уявляючи, як здивуєш ти колись якесь високе товариство (або його єдиного представника), прочитавши зненацька вірші відомого поета… А може, це стане вирішальним моментом у твоїй долі?
Але не зубри: учені довели, що навіть регулярні спроби механічного запам'ятовування ефекту не дають. Відштовхуйся від змісту, логіки того, що ти заучуєш. Роби перерви, переходячи до іншої діяльності, повертайся. Розбуджуй свій мозок!
👉 Прокручуй свій день.
Лягаючи спати, в дрібних деталях згадайте, що ви сьогодні робили. Ідіть від вечора до ранку. Але згадуйте не лише те, що вас зачепило, а якнайдетальніше про те як пройшов день. Скажіть, чи пам'ятаєте ви, кого сьогодні бачили в школі, на роботі? А чи стояли якісь машини біля школи?
Немає коментарів:
Дописати коментар